باتوگشتباتوگشت

تور های آموزشی

تور های آموزشی یا سفریار تور یکی از اقسام مختلف صنعت توریسم است که در آن یک برنامه اموزشی اعم از کارگاه ، همایش ، دوره های آموزشی و بازدید از مراکز صنعتی، علمی و …در بستر سفر صورت میگیرد .

شرکت کنندگان در این تورهای آموزشی علاوه بر افزایش سطح آگاهی ، دانش و مهارت < آشنایی با سایر دستاوردهای اقوام و ملل لحظاتی شاد را تجربه میکنند .

افزایش ضریب نفوذ آموزشی ، ایجاد حس تعلق و وفاداری بین مربی و شرکت کنندگان در تور آموزشی و ایجاد ارتباط موثر بین اعضا از جمله فواید این نوع تور هاست .

سمینارتور :

در دو سطح داخلی و بین المللی قابل طراحی و اجرا است . کلیه مدرسین و مربیان شاخه های مختلف علمی ، مهارتی و شناختی و … می توانند آموزش های خود را در بستر تور اموزشی برگزار نمایند .

مجموعه باتوگشت افتخار دارد که از سال 1391 تاکنون با همکاری بهترین کارگزارن گردشگری داخلی و خارجی تور های آموزشی متعددی را برگزار نموده است . و از پیشگامان این بخش از صنعت گردشگری می باشد . در تمامی تور های آموزشی که توسط کارشناسان این بخش طراحی و اجرا میشود . کلیه خدمات اعم از وسیله نقلیه توریستی ، پذیرایی و محل اقامت به شکل VIP ارائه میگردد و شرکت کنندگان در این تور ها می توانند بدون دغدغه متداول در سفر به مباحث آموزشی تور توجه کرده و میزان آگاهی ها و مهارت ها خود را افزایش دهند .

تور آموزشی وکلای دادگستری

اولین هم اندیشی وکلای دادگستری و مدیران شهرک های صنعتی ، تور آموزشی ذهن آگاهی و همچنین تور شناخت زوجین از یکدیگر و … تنها بخشی از تجربه دست اندرکاران مجموعه متخصصین و کارشناسان باتوگشت می باشد . امیدواریم افتخار میزبانی یکایک شما عزیزان را در تور های آموزشی آینده داشته باشیم .

 

 

تور های آموزشی برگزار شده

تور های آموزشی آینده