باتوگشتباتوگشت

تخفیفات

مجموعه با تو گشت برای توسعه صنعت گردشگری و حمایت از افرادی که توانایی پرداخت کامل هزینه های تور های مختلف ندارند ، تخفیفات ویژه ایی را در نظر گرفته است .

برخی از مواردی که شامل تخفیف در هزینه سفر های برگزار شده توسط باتوگشت میشود عبارتند از :

1 – تخفیف گروهی : افرادی که 10 نفر را به باتوگشت معرفی کرده و افراد معرفی شده در تور مورد نظر ثبت نام کنند ، مشمول 10% تخفیف خواهند شد . ( به عبارتی در ازای معرفی 10 نفر می توانند به صورت رایگان در تور مورد نظر شرکت نمایند .)

این تخفیف به افرادی که به صورت گروهی در تور های آموزشی و سازمانی ثبت نام می نمایند نیز تعلق می گیرد .

2 – تخفیف دانشجویی : کلیه دانشجویان دانشگاه ها اعم از آزاد و دولتی و موسسات آموزش عالی آزاد با ارائه کارت دانشجویی معتبر می توانند از %5 الی %10 تخفیف بهره مند شوند .

3 – تخفیف های مناسبتی : مجموعه باتوگشت همه ساله به فعالیت های مختلف از جمله اعیاد و یا مناسبت های ویژه تخفیف هایی را برای گروه های مختلف اجتماعی در نظر می گیرد . شرایط استفاده از این تخفیفات بنابر مناسبت های متعدد متغیر است و افراد جهت آگاهی از میزان تخفیف ها و سایر موارد بایستی به صورت مکرر به سایت مراجعه نمایند ، و یا ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنند .

4 – تخفیف برندگان : افراد شرکت کننده در هر یک از مسابقه های باتوگشت که در حین سفر و یا در وب سایت ما و یا در شبکه های اجتماعی متعلق به باتوگشت است برگزار میشود ، در صورت برنده شدن از تخفیفات ویژه برخوردار خواهند شد . میزان این تخفیفات از 5 الی 100 درصد در نظر گرفته شده است

5 – نخفیف اعضای باشگاه مشتزیان باتوگشت  : اعضای باشگاه مشتریان باتوگشت علاوه بر بهره مندی از میزان تخفیفات ثابت که در کلیه تور های باتوگشت می توانند با ارائه کارت عضویت باتوگشت هنگام مراجعه به هتل ها، اماکن توریستی ، رستوران ها و کلیه سازمان ها و مراکز ارائه خدمات گردشگریطرف قرارداد با مجموعه باتوگشت در اقسا نقاط کشور از امتیازات منحصر به فرد این کارت استفاده نمایند .

 

شرایط عضویت در باشگاه مشتریان باتوگشت

 

 

افراد یا گروه های مشمول تخفیف

میزان تخفیفمدت اعتبار
 

اعضای باشگاه مشتریان باتوگشت

 

10%

دائمی

 

دانشجویان

 

5%-10%

پایان کارت اعتبار دانشجویی

 

تخفیف گروهی

 

10%

پایان سفر

 

تخفیف برندگان

 

5%-100%

پایان سفر

 

تخفیف های مناسبتی

 

متغیر

پایان سفر